Special Services

 
Úvodní stránka - Profil firmy Fotogalerie Videogalerie Odkazy na výrobce Kontakty Facebook
SPECIAL IMPORT SPECIAL CARS Special Production Funventure Trips FOR SALE - Na prodej
Menu
 
RaptorPrvní RAPTOR dorazil…
Avizovaný Ford F150 SVT RAPTOR 2010 Super Cab v pořádku dorazil do ČR a v tuto chvíli již dělá radost svému majiteli.


Raptor při uvedení na trh v roce 2009 naprosto splnil veškerá očekávání, v modelovém roce 2010 pak s novým motorem 6,2L se standardním výkonem 411 HP (oproti původnímu 5,4 L s výkonem o 100 koní menším) nekompromisně nastoupil na trůn v segmentu velkých luxusních pickupů a z této pozice ho jen tak něco nesesadí. Dovezený konkrétní kus v barvě Blue Flame blue je vybaven vším, co lze kromě stand.výbavy z výroby získat – vyhřívaná sedadla, navigace, couvací kamera, prodloužení korby, nástupní schůdek s madlem, Sony audio-video systém, grafický polep boků karoserie, elektricky stavitelné pedály, střešní okno a další. Jízda s Raptorem je zážitkem díky silnému motoru a velmi povedenému podvozku vycházejícího ze speciálů pro pouštní závody Baja Rallye s dvojitými tlumiči Fox. V současnosti je tento podvozek skutečně bezkonkurenční – zajišťuje s ostatními pickupy nesrovnatelné pohodlí při normální jízdě, v terénu pak nejde do kolen ani na větších nerovnostech případně při skocích, pro které je Raptor přímo stvořen.

Celkový dojem z auta skvěle dotváří originální a „drsný“ design čelní masky a v jistém smyslu luxusní interiér. Je to v tuto chvíli a dle mého názoru jednoznačně nejzajímavější velký pickup plnící veškeré požadavky pro běžné užívání, sport, práci v lese , na poli či v jiném těžkém terénu, ale zároveň i pro delší cestování a po řádném naleštění i kvalitní reprezentaci svého majitele při návštěvě banketu,divadla, opery apod.

Kompletní cena zahrnující dovoz, přestavbu pro EU homologaci a přihlášení do provozu začíná na cca 1,1 mil. Kč bez DPH, v tuto chvíli připravujeme dovoz dalších dvou kusů a v USA se na trh v lednu dostává v rámci modelu 2011 také verze Crew Cab, tedy s prodloženou 4- dveřovou kabinou.

VIDEO "RAPTOR VE SVEM ZIVLU": www.youtube.com/watch?v=_aT8g91a-e8&feature=channel

více info: www.ford.com/trucks/f150/trim/?trim=raptor

Pozn.: S tímto konkrétním autem jsem v USA najel několik tisíc km s průměrnou spotřebou 14,1-16,6l/100km.

>> celá fotogalerie ZDE
 
Special Import (poslední dovozy)
Special Import (Airstream)
US Car Shows
US Drag & Street Racing
R.I.P. aneb odpočívej v pokoji!
line
Pozvánka

JSME AUTORIZOVANÝ DOVOZCE DISKU A PNEUMATIK OD SPOL. WHEEL PROS, USA
Wheel Pros

Evans

Millers

kanystry

Special Cars 2012

Chrom plameny

Driversweb.cz
 
© 2005 - 2018 Special Services Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   E-mail
Webdesign a programování Licker.cz