Special Services

 
Úvodní stránka - Profil firmy Fotogalerie Videogalerie Odkazy na výrobce Kontakty Facebook
SPECIAL IMPORT SPECIAL CARS Special Production Funventure Trips FOR SALE - Na prodej
Menu
 
SheriffImport září 2015
“sheriff & Ela” – policejní cruiser texaského šerifa Dodge Polara 1973 a nádherný Buick Electra 1966 ze severozápadu USA.

Dodge Polara Custom 1973 – čtyřdveřový sedan s motorem 400 cui (6.6L), 3-st. automatem, posíleným podvozkem, luxusnějším interiérem a speciální policejní výbavou se do rukou šerifa z Texasu dostal jako SPECIAL ORDER v polovině roku 1973. Ve službě najezdil necelých 80 tisíc mil a poté byl odprodán do rukou soukromého sběratele. Nyní se Polara dostává v původním a stále velice pěkném stavu včetně laku do ČR. Policejní výbava je kompletně funkční a zahrnuje přední výstražná světla modré a červené barvy, střešní majákový box , sirénu ovládanou nožně (vedle přepínače dálkových světel), vyhledávací světlomet, beranidla a vysílačku s heavy duty anténou. Chromy jsou dosud velice pěkné, lak má vzhledem k věku a odslouženým rokům v akci poměrně pěkný lesk, samozřejmě se nezbytnými šrámy a patinou, interiér je ve výborném stavu. Polara byla dovezena na objednávku a v tuto chvíli již patroluje v novém domově.

>> celá fotogalerie ZDE

Buick Electra 225 1966 – 2 door hard top, motor 401 cui (6.6l) V8, 3 st. automat, výkon 340 HP…zelená kráska s bílým interiérem a bílou vinylovou střechou strávila celý život v rukách jednoho majitele na severozápadě USA, ve státu Washington. Její majitel pracoval od mládí u General Motors a Electru si objednal v rámci firemních výhod přímo do výroby. Kromě standardní výbavy si tehdy sedmadvacetiletý Mike přál navíc elektricky ovládaná okna, anténu a sedadla, kožený bílý interiér s černou palubkou a stropnicí, příplatkový otáčkoměr Motor Minder (stále funkční), duální výfuk a ocelová kola Buick Rallye. Následujících 49 let pak s Buickem každodenně dojížděl do práce a za zábavou, cestoval po celých Státech a průběžně vůz udržoval a hýčkal. Kolem roku 2005 dostal Buick nový lak ve špičkové kvalitě v lehce světlejším odstínu než byl ten původní. Letos Mike usoudil, že je na čase najít pro Elu nový domov. Sám už moc neřídí a auto v poslední době jen stálo. Dohoda byla rychlá a Buick vyrazil na cestu, nejdříve cca 5000 km na traileru napříč Státy na Floridu a poté kontejnerem přes oceán. Po dovozu do ČR jsme ho nechali profesionálně a velmi detailně vyčistit, vyleštit a navoskovat. Auto se doslova rozsvítilo, lak a chromy jsou nyní bezchybné s vysokým leskem, stejně tak vinylová střecha a interiér. Zřejmě i tento fakt spolu s celkovým bezchybným stavem a historií způsobil, že přestože stejný model i ročník již ve stáji Special Services odpočívá, tak tato Electra není do prodeje v tuto chvíli zařazena a zůstává “doma”.

>> celá fotogalerie ZDE
 
Special Import (poslední dovozy)
Special Import (Airstream)
US Car Shows
US Drag & Street Racing
R.I.P. aneb odpočívej v pokoji!
line
Pozvánka

JSME AUTORIZOVANÝ DOVOZCE DISKU A PNEUMATIK OD SPOL. WHEEL PROS, USA
Wheel Pros

Evans

Millers

kanystry

Special Cars 2012

Chrom plameny

Driversweb.cz
 
© 2005 - 2018 Special Services Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   E-mail
Webdesign a programování Licker.cz