Special Services

 
Úvodní stránka - Profil firmy Fotogalerie Videogalerie Odkazy na výrobce Kontakty Facebook
SPECIAL IMPORT SPECIAL CARS Special Production Funventure Trips FOR SALE - Na prodej
Menu
 
Buick Electra 1967Import duben 2015
Aprílovým kontejnerem Special Services opět rozšiřují řady sběratelsky ceněných křižníků ze druhé půlky 60.let nejvyšší kvality v (nejen) českých garážích, tentokrát dvojicí Buicků – Buick Electra 1967 a Buick Wildcat 1969.

Buick Electra 1967 je spolu s ročníkem 66 a 65 bezesporu tou nejhezčí Electrou z celé modelové řady. Ročník 67 je zajímavější ještě více díky novému motoru o objemu 430 cui (7.0L) V8 o výkonu 360 koní, který se v tomto roce začal do nejluxusnějších Buicků montovat. Tato konkrétní Ela je v nejžádanější dvoudveřové hardtop verzi a krásné barevné kombinaci stříbrošedý lak, černá vinylová střecha a černý kožený interiér. Vůz má najeto 69 tis.mil, okna, seadadlo a anténu ovládané elektricky, samozřejmostí je posilovač brzd a řízení. Dva majitelé v USA, bezvadné chromy, interiér jako nový, skvěle jedoucí, řadící, brzdící a troubící full size . Vůz bude po servisu zařazen do prodeje.

>> celá fotogalerie ZDE

Buick Wildcat 1969 – 4 door hardtop. U tohoto kusu lze dodat jen jediné – je perfektní po všech stránkách! Pokud někdy lze napsat u veterána, že je ve stavu nového vozu, přestože je v původním stavu, pak je to v tomto případě! Najeto necelých 45 000 mil, absolutně zdravé chromy a nerezové lišty, podlahy a celý spodek vozu, motor 430 cui V8 (360HP), 3 st. automat, 4 dveře bez rámečků (hard top), zlatý lak s černým vinylem na střeše a černým koženým interiérem, mnoho dokumentace včetně původních nákupních faktur z roku 1969, sbírka pohárů, ocenění a trofejí za původní stav, které předchozí (a jediný) majitel nashromáždil během let, kdy objížděl srazy a výstavy v USA a skvěle vyladěný zvuk připomínající pod plynem start vrtulové stíhačky ze 2.sv. války – chybí snad něco, co by vůz jako investice, se kterou se lze kdykoliv potěšit, měl mít? Wildcat bude po běžném servisu zařazen do prodeje – určitě ne nadlouho.

>> celá fotogalerie ZDE
 
Special Import (poslední dovozy)
Special Import (Airstream)
US Car Shows
US Drag & Street Racing
R.I.P. aneb odpočívej v pokoji!
line
Pozvánka

JSME AUTORIZOVANÝ DOVOZCE DISKU A PNEUMATIK OD SPOL. WHEEL PROS, USA
Wheel Pros

Evans

Millers

kanystry

Special Cars 2012

Chrom plameny

Driversweb.cz
 
© 2005 - 2018 Special Services Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   E-mail
Webdesign a programování Licker.cz