Special Services

 
Úvodní stránka - Profil firmy Fotogalerie Videogalerie Odkazy na výrobce Kontakty Facebook
SPECIAL IMPORT SPECIAL CARS Special Production Funventure Trips FOR SALE - Na prodej
Menu
 
MercuryImport červenec 2015
“elegantní drsňák & drsný elegán” - další porce amerických svalů dorazila do ČR - Mercury Park Lane Marauder 1965 a ikonický pirát silnic Dodge Charger 1970.


Dodge Charger je pro některé milovníky těch opravdových nadupaných muscle cars Svatým Grálem . A není divu…Tak svalnaté a přitom stále ladné linie se opravdu u aut moc nevidí. Tento kus z roku 1970 je toho nádherným příkladem. Kompletně oiginální stav včetně laku, jediný doložený majitel od roku 1970 dodnes a zajímavá příplatková výbava z něho dotváří jedinečný sběratelský kus, takový, jakých se dochovalo pomálu. Motor 383 cui (6,4L) V8 o výkonu 335 HP, 3 st. automat, bucket seats sedadla z pravé kůže (originál), středová konzole, rallye volant a přístroje, vinylový potah střechy, bronzová metalíza, Rallye wheels kola…to vše dělá z tohoto kousku skutečně cennou a raritní sběratelskou zajímavost a investici.

Charger strávil celý život na Floridě, v rodině zubaře, který se jej po dokončení studia medicíny objednal a zakoupil u místního dealera Chrysler/Plymouth/Dodge. Představa , že si pro takové auto jdete ve svých 25 letech jako čerstvý absolvent univerzity jako pro svůj první nový vůz je dnes už opravdu jako z říše snů. Auto nebylo posledních 10 let registrováno a majitel s ním pouze pravidelně každou sobotu objel několikrát blok v luxusní čtvrti, kde žije. Interiér a vinylová střecha jsou ve skvělé kondici, lak je vzhledem ke stáří slušně zachovalý, mechanicky je auto plně funkční. Bylo dovezeno na zakázku a nový domov našlo v Hradci Králové . Po odježdění sezóny bude započata renovace mechanických komponentů a Charger dostane nový kabát v původním odstínu.

>> celá fotogalerie ZDE

Mercury Park Lane Marauder 1965 – 2 door hard top, motor 390 cui.(6,4L) V8, výkon 300 HP, 3 st. automat – další důkaz toho, že na severozápadě USA mají rádi zajímavá auta a vždy měli a také se o ně náležitě starají. Tento kousek byl zakoupen ve státu Washington, nedaleko hranice s Oregonem a vystřídal za svůj dosavadní život v USA pouze 2 majitele. Modrý vinylový interiér bez chybičky, nedávno nový nádherný modrý metalický lak , zcela precizní chromy a naprosto původní stav. Spolu s nevšedním designem opravdu hodně hranaté “krabice” a množstvím zajímavých detailů působí tento modrý blesk na našich silnicích jako přízrak z “hodně minulé budoucnosti?”. Jízda s ním je hodně ladná, ale za plynem umí jít velmi ochotně. Marauder znamená něco jako nájezdník a některé anglické slovníky dokonce uvádějí následující definici: “a person or animal that goes from one place to another looking for people to kill or things to steal or destroy… :) …” (překladu jistě netřeba) - věříme, že tento Marauder bude svému novému majiteli přinášet jen a jen radost ...

>> celá fotogalerie ZDE
 
Special Import (poslední dovozy)
Special Import (Airstream)
US Car Shows
US Drag & Street Racing
R.I.P. aneb odpočívej v pokoji!
line
Pozvánka

JSME AUTORIZOVANÝ DOVOZCE DISKU A PNEUMATIK OD SPOL. WHEEL PROS, USA
Wheel Pros

Evans

Millers

kanystry

Special Cars 2012

Chrom plameny

Driversweb.cz
 
© 2005 - 2018 Special Services Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   E-mail
Webdesign a programování Licker.cz