Special Services

 
Úvodní stránka - Profil firmy Fotogalerie Videogalerie Odkazy na výrobce Kontakty Facebook
SPECIAL IMPORT SPECIAL CARS Special Production Funventure Trips FOR SALE - Na prodej
Menu
 
Zlatou éru automobilismu na americkém kontinentu v importu 12/2011 a 1/2012 – reprezentují Buick Riviera 1967, Buick Riviera 1968, Oldsmobile Cutlass Convertible 1969, Oldsmobile 98 Holiday Coupe 1965 a Ford Shelby Mustang 1967 …

Rudý Cutlass 69 convertible, stříbrnozlatý Buick Riviera 1968 a fialový Shelby Mustang 67 se hned po dovozu přemístili do svých nových domovů. Riviera našla novou stáj až v Belgii, odkud si pro ni nový majitel přijel záhy po vykládce. Obě zbývající auta byla dovezena na objednávku a jde o skutečně parádní kousky sběratelské hodnoty, které na našich silnicích a srazech nemají příliš početnou konkurenci. Olds disponuje 350 kubickými palci v objemu motoru a stejným počtem koní a je kompletně zrenovován, my jsme po dovozu opravili některé detaily, které nám do celkového obrazu vozu nezapadaly a vyměnili několik mechanických dílů, které by časem mohly zazlobit. Teď už je Olds v absolutní kondici a ready to rock n’roll.

Fialový Shelby Mustang je bestie! V dobrém významu slova. Auto dostalo v US nový opravdu špičkový a originální lak, nové top podvozkové komponenty a k původnímu motoru 390 cui přibyl navíc ještě závodní motor z divize FORD RACING SVT o objemu 514 cui (tedy cca 8,5L). Větší motor se už pod kapotu fastbacku nevejde. Výkon 630HP, kroutící moment přes 850 Nm ….stačí pro představu pekla, které zadní kola přenáší na silnici? Započatá renovace se dokončuje, auto dostane částečně nový interiér, některá technická řešení se přepracovávají….na sezónu bude Shelby ready a už teď je jasné, že podobný kus v ČR nenajdete!! Alespoň zatím, v současné době totiž v rámci projektu SPECIAL CARS zahajujeme kompletní renovaci dalšího Mustangu 67 fastback do podobné –tedy absolutně špičkové kondice…takže číslo 2 se rodí…o průběhu stavby budeme informovat.

Pětici dovezených veteránů tentokrát uzavírají Oldsmobile 98 Holiday Coupe 1965 a Buick Riviera 1967. Oba vozy jsou v původním a kompletním stavu, plně funkční, původem z Californie a bez koroze. Olds je v perfektním stavu, Buick je také velmi pěkný, ale potřebuje na kondici lehce zapracovat, nic zásadního. Obě auta jsou nabízena k okamžitému prodeji, více info viz. Na prodej/ For sale.

Buick Riviera 1967

>> celá fotogalerie ZDE

Buick Riviera 1968

>> celá fotogalerie ZDE

Oldsmobile Cutlass Convertible 1969

>> celá fotogalerie ZDE

Oldsmobile 98 Holiday Coupe 1965

>> celá fotogalerie ZDE

Ford Shelby Mustang 1967

>> celá fotogalerie ZDE
 
Special Import (poslední dovozy)
Special Import (Airstream)
US Car Shows
US Drag & Street Racing
R.I.P. aneb odpočívej v pokoji!
line
Pozvánka

JSME AUTORIZOVANÝ DOVOZCE DISKU A PNEUMATIK OD SPOL. WHEEL PROS, USA
Wheel Pros

Evans

Millers

kanystry

Special Cars 2012

Chrom plameny

Driversweb.cz
 
© 2005 - 2018 Special Services Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   E-mail
Webdesign a programování Licker.cz