Special Services

 
Úvodní stránka - Profil firmy Fotogalerie Videogalerie Odkazy na výrobce Kontakty Facebook
SPECIAL IMPORT SPECIAL CARS Special Production Funventure Trips FOR SALE - Na prodej
Menu
 
DodgePrvní Hennessey bestie je ready
Dodge Challenger SRT8 s úpravou HPE 600 (600 HP, 695 Nm, 6000 ot./min) ...

První ze dvou avizovaných aut s úpravou od Hennessey Performance je již k vidění na našich silnicích. Dodge Challenger SRT8 6,1L z limitované edice roku 2010 (barva Plum crazy purple) získal pořádnou porci dopingu v podobě montáže upgrade kitu HPE 600. Ve spolupráci s jedním z nejprogresivnějších dealerů Chrysler-Jeep-Dodge v ČR (Auto Kratochvíl Hradec Králové) jsme již původně silný a rychlý vůz přetvořili ve skutečnou raketu na 4 kolech. Tři šestky ve výkonové charakteristice napovídají, že nyní jde o skutečně „ďábelskou káru“. Vůz dostal mimo jiné nové sání vzduchu, mezichladič voda/vzduch, vstřikovače paliva, kompletně přepracované svody a výfukové potrubí Corsa, o přísun řádné porce vzduchu se stará kompresor a vše doplňuje řada dalších úprav včetně úpravy řídících jednotek, palubního počítače a nového softwaru. I přesto, že Chally jde nyní „za plynem“ opravdu „rychle a zběsile“, stále zůstal velmi komfortním vozem s výbornými jízdními vlastnostmi, který své jedno až pětičlenné posádce nabízí pohodlné cestování či sportovní výkony dle přání. Poměr cena /výkon je jako u ostatních a nejen „muscle“ amerických aut stále v jiných, uživatelsky příjemnějších dimenzích, než u evropské či japonské konkurence. U tohoto konkrétního auta s touto úpravou na výkon 600 HP a 695Nm při 6000 ot./min se cena pohybuje od cca 1 300 000 Kč bez DPH ! Posuďte sami, za kolik lze podobné stádo závodních koní pořídit u ostatních výrobců sportovních aut!

Pozn.1: Jednou z třešniček na dortu výše popsané úpravy je zvuková kulisa, která vozu dodávaný výkon doprovází – slovy těžko popsatelná záležitost, proto připravujeme video sestřih, který napoví víc….

Pozn.2: Hennessey Performance pro tento model Dodge Challenger nabízí ještě dvě vyšší výkonové úpravy, a to HPE700 a HPE800, co znamenají tato čísla jistě netřeba vysvětlovat. Po první testovací jízdě s námi upravenou verzí HPE600 jsem smysl obou ještě výkonnějších variant moc nechápal. Ale musím přiznat, že nyní už to vidím jinak, i na takovouto porci výkonu si řidič rychle zvyká a jak se říká, s jídlem roste chuť a my ji svým klientům velmi rádi okořeníme.

Detaily této i dalších námi nabízených úprav či kompletních vozů najdete na www.hennesseyperformance.com

Dodge Challenger SRT8 2010
>> celá fotogalerie ZDE
 
Special Import (poslední dovozy)
Special Import (Airstream)
US Car Shows
US Drag & Street Racing
R.I.P. aneb odpočívej v pokoji!
line
Pozvánka

JSME AUTORIZOVANÝ DOVOZCE DISKU A PNEUMATIK OD SPOL. WHEEL PROS, USA
Wheel Pros

Evans

Millers

kanystry

Special Cars 2012

Chrom plameny

Driversweb.cz
 
© 2005 - 2018 Special Services Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   E-mail
Webdesign a programování Licker.cz