Special Services

 
Úvodní stránka - Profil firmy Fotogalerie Videogalerie Odkazy na výrobce Kontakty Facebook
SPECIAL IMPORT SPECIAL CARS Special Production Funventure Trips FOR SALE - Na prodej
Menu
 
LincolnZajímavé automobily jsme z Ameriky dovezli během léta 2012
Jmenovitě Lincoln Town Car Limited 2011, Cadillac Fleetwood 1952, Ford Mustang Fastback 1967, Chevrolet 3100 pickup 1953 a stavebnici repliky Daytona Coupe 1965.


Lincoln Town Car Limited 2011
posledni modelový rok legendárního Town car(u) s klasickou koncepci – karoserie na rámu, osmiválec do V, důraz na pohodlí, bezpečnost a spolehlivost. Opět jsem si potvrdil, že koncernový motor od Fordu s objemem 4,6L (V8) patří mezi nejpovedenější modernější americké motory. V Mustangu či pickupech vyladěný na 300 koní, zde v Lincolnu na 265 HP , ale o to víc odhlučněný s velmi měkkým nárůstem skutečně dostačujícího výkonu pro tento typ auta. Jízda s Lincolnem je fakt synonymem pro pohodlí, motor táhne moc pěkně, je téměř neslyšitelný a hlavně, což nás Evropany zajímá bohužel čím dál vice, vystačí si průměrně s 11,5-12 litry naturalu na 100 km. A to není vůbec špatné, uvážíme-li, že jde o téměř dvoutunové auto s délkou přes 5m, skutečný fullsize. Podvozek naladěn velmi do měkka, o nerovnostech vůbec nevíte, ale příjemná cestovní rychlost 160 km/h není vůbec problém. A když je potřeba zatáhnout víc, i s touto limuzínou spráskáte většinu toho, co u nás na silnicích potkáte. Jen pro úplnost, 4 st. automat (ano, Mercedes dělá 8 stupňů, ale tady si krouťák motoru prostě zcela vystačí se čtyřmi stupni) výbava maximální (vše v el., klima, vyhř. sedadla, tempomat, atd.) , cena rok starého vozu s 20 tis. Km cca 700 000,- Kč! Tak pro co se rozhodnete, další kus do stáda passatů či superbů nebo dvakrát a vice dražší Mercedes, BMW a spol. …a nebo se prostě chcete “vozit” a být “jiní”? Já mám jasno! A nový majitel tohoto Lincolnu už také, mimochodem , po řadě příjemných let a vice než 150 000 km strávených za volantem “chudšího” bratrance Lincolnu – Mercury Grand Marquis – prostě volba jeho nástupce nemohla být jiná a já se vůbec nedivím ...

>> celá fotogalerie ZDE

Cadillac Fleetwood 4 door sedan 1952
černý krasavec v absolutně originálním stavu.! Kompletní vůz, plně funkční, původní lak a interiér, bezchybný chrom, absolutně bez koroze….jedno z nejvíc COOL vozidel, jaké jste si mohli v první polovině 50. let pořídit (pokud jste měli měšec řádně nabitý). Vůz již dělá radost svému novému majiteli.

>> celá fotogalerie ZDE

Ford Mustang Fastback 1967 a Chevrolet 3100 pickup 1953
oba patří mezi legendy americké automobilové historie. U obou vozidel se jedná o původní stav, oběma bude umožněna absolutní reinkarnace – tedy kompletní a nákladná renovace s použitím toho nej co dnes tento obor znovuzrození automobilových klenotů nabízí. Slovem a obrazem budeme o obou projektech pravidelně informovat v sekci SPECIAL CARS.

>> celá fotogalerie ZDE

Daytona Coupe 1965
replika dalšího modelu ze stáje gurua výkonu a brutálního designu Carrolla Shelbyho (R.I.P. Carroll!). Vedle modelu AC Shelby Cobra další ukázka amerického pojetí sportovního auta ze druhé poloviny 60.let.
Daytona již má svého majitele.

>> celá fotogalerie ZDE
 
Special Import (poslední dovozy)
Special Import (Airstream)
US Car Shows
US Drag & Street Racing
R.I.P. aneb odpočívej v pokoji!
line
Pozvánka

JSME AUTORIZOVANÝ DOVOZCE DISKU A PNEUMATIK OD SPOL. WHEEL PROS, USA
Wheel Pros

Evans

Millers

kanystry

Special Cars 2012

Chrom plameny

Driversweb.cz
 
© 2005 - 2018 Special Services Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   E-mail
Webdesign a programování Licker.cz